skip to Main Content
۰۲۱-۴۲۸۷۴۲۸۷

ایزولیا چیست؟

ایزولیا تنها سرویس صفر تا صد عایق رطوبتی در ایران است. سرویس ایزولیا شامل محصول عایق رطوبتی می شود که به همراه سرویس نصب و ضمانت ده ساله رضایت صد در صدی مشتری توسط شرکت مواد ویژه لیا ارائه می گردد. هدف ارائه بالاترین کیفیت محصول عایق رطوبتی و بهترین سطح خدمات اجرا، نصب و پشتیبانی است تا بتوانیم دغدغه و مشکلات پروژه های عایق کاری را برای هموطنانمان برای همیشه حل نماییم.

کیفیت عایق رطوبتی ایزولیا در چه حد است ؟

عایق رطوبتی ایزولیا دارای بالاترین حد استاندارد عایق رطوبتی (دو لایه BPP) بر اساس استانداردهای اداره استاندارد ایران است. مجموعه لیا دارای تنها آزمایشگاه همکار اداره استاندارد ایران در استان البرز است. این بدان معناست که هر بچ تولیدی محصولات لیا تحت تمامی آزمایش های استاندارد قرار میگیرید تا کیفیت تمامی محصولات همواره تضمین شده باشد.

علاوه بر این، کیفیت عایق های رطوبتی عمدتا وابسته به مرغوبیت مواد اولیه تشکیل دهنده آن است. از آنجاییکه مهمترین مواد تشکیل دهنده عایق رطوبتی ایزولیا یعنی قیر و تیشو الیاف شیشه در داخل مجموعه لیا ساخته میشود، ما همواره نظارت کامل بر فرآیند تولید مواد اولیه اساسی محصولاتمان داریم.

جالب است بدانید، شرکت مواد ویژه لیا اولین تولید کننده تیشو و تنها تولید کننده الیاف شیشه در ایران است. در مورد شرکت مواد ویژه لیا بیشتر بدانید.

چرا ایزولیا نصب عایق رطوبتی را نیز بر عهده گرفته است؟

تجربه چندین ساله ما در صنعت و همچنین تحقیقات گسترده تیم تحقیق و توسعه شرکت نشان می دهد، علیرغم کیفیت بالای محصولات ما بعضا نارضایتی هایی از سوی مصرف کنندگان وجود دارد که عمدتا ناشی از عدم اجرای استاندارد و حرفه ای عایق کاریست. علاوه بر این، کمتر کسی میان ما با بدقولی ها و بعضا دردسر های کار با پیمانکارانی که شناخت کافی از آن ها نداریم روبرو نشده است. به این موارد مشکلات تضمین بلند مدت کار را نیز ­اضافه کنید (پیدا کردن پیمانکاری که ۱۰ سال قبل پروژه ای را برای شما ا اجرا کرده و درخواست پشتیبانی و ضمانت عموما کار ساده ای نیست.)

ما با ارائه سرویس عایق کاری رطوبتی ایزولیا تحت یک بسته کامل شامل محصول با کیفیت و استاندارد، اجرا و نصب توسط نصابان رسمی و حرفه ای و ضمانت معتبر شرکتی تمامی این مشکلات را رفع کرده ایم تا پروژه عایق کاری شما را به تجربه ای دلپذیر و با اطمینان خاطر تبدیل کنیم.

مشتریان ایزولیا چه کسانی هستند؟

عمده مشتریان ما صاحبان و مدیران ساختمانهای مسکونی و اداری، پیمانکاران راه و ساختمان و کارخانه داران و صاحبان صنایع هستند. از عایق کاریهای کوچک منزل شما تا پروژه های عظیم ساختمانی و راهسازی و صنعتی، تیم تولید، اجرا و پشتیبانی ایزولیا نهایت دقت و تعهد خود را به کار می گیرد و حجم و مقیاس پروژه خللی در کیفیت خدمات رسانی ما ایجاد نمی کند.

گارانتی یا بیمه ایزوگام ؟ کدام بهتر است ؟

تحقیقات میدانی ما نشان میدهد بیمه عایق رطوبتی (ایزوگام) عملا یک حربه بازاریابی برای جذب مشتری است. چرا که در صورت بروز مشکل، بیمه ایزوگام عملا خسارت زیادی را پوشش نمی دهد و خریدار برای برآورد خسارت وارده و دریافت آن از بیمه با فرآیندی پیچیده روبرو می شود. از طرفی ضمانت های ارائه شده رایج در بازار توسط پیمانکاران ایزوگام و شرکت ها شامل بندهای پیچیده و هزینه های پنهان است و بعضا فاقد اعتبار کافی جهت ایجاد اطمینان خاطر در مشتریان است.

از این رو ما برای کاهش اتلاف زمان گرانبهای مشتریانمان و دوری از پیچیدگیهای غیر ضروری، یک راه حل ساده ارائه کردیم. تضمین تمام و کمال محصول و خدمات ارائه شده تا ۱۰ سال بدون هیچ گونه هزینه اضافی. به همین سادگی.

مشتریان ایزولیا تا ۱۰ سال در صورت بروز هر گونه مشکلی در رابطه با عایق رطوبتی تنها با یک تلفن با شرکت در ارتباط خواهند بود و بدون پرداخت هیچگونه وجهی در اسرع وقت و با بهترین گروه های نصاب نسبت به  رفع عیب پیش آمده برای ایشان اقدام به عمل خواهد آمد. در مورد ضمانت رضایت صد در صدی ایزولیا بیشتر بدانید.

در صورت بروز مشکل در عایق رطوبتی چه کسی پاسخگو است ؟

پشتوانه ضمانت رضایت صد در صدی ایزولیا، شرکت مواد ویژه لیا (سهامی عام) با سابقه فعالیت بیش از ۱۵ سال می باشد. در مورد شرکت مواد ویژه لیا بیشتر بدانید.

همچنین عایق رطوبتی ایزولیا با بهترین مواد اولیه موجود در بازار تولید می شود و با تیمی از مجرب ترین کارشناسان، نصب می شود و در صورت بروز هر گونه مشکل تنها با یک تماس پاسخگوی مشتریان می باشد و در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان خود را برای بررسی و رفع عیب ارسال می نماید. مسلما در صورتیکه ایراد از محصول یا اجرای تیم ایزولیا باشد این پشتیبانی تا مدت ۱۰ سال بدون هیچ هزینه ای به مشتریان ارائه میشود.

قیمت عایق رطوبتی ایزولیا چقدر است ؟

قیمت سرویس ایزولیا بر اساس هر متر مربع ۹۵,۰۰۰ ریال می باشد.

این مبلغ شامل ارزیابی پروژه، محصول عایق رطوبتی، نصب و اجرا، کلیه هزینه های جانبی از جمله ایاب و ذهاب و غیره و نهایتا ۱۰ سال ضمانت رضایت صد در صدی ایزولیا می شود.

این قیمت همچنین شامل مالیات بر ارزش افزوده و بیمه کارگران می باشد.

آیا ارزیابی پروژه در صورت عدم عقد قرارداد مشمول هزینه می شود؟

خیر. چنانچه پس از اعزام کارشناس ایزولیا به محل شما و انجام مراحل ارزیابی، از خرید خود منصرف شدید، کارشناسی مذکور شامل هیچ گونه هزینه ای نمی شود. پس همین امروز با خیال راحت می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست ارزیابی پروژه تان را ثبت کنید و بدون هیچ گونه فشار فروش از سوی کارشناس ما یک بررسی رایگان از ساختمان تان انجام دهید.

مواد اولیه ایزولیا چیست ؟

عایق رطوبتی ایزولیا از مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته و تولید می شود. از مواد اولیه ای همچون تیشو تولیدی شرکت مواد ویژه لیا است و در فرایند تولید با نظارت دقیق روی تمامی مراحل ساخت با به روزترین تکنولوژی و پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات تولید شده ، قیر مخصوص تولید ایزوگام (۶۰/۷۰) ، پلی استر سوزنی بافته شده و سایر مواد اولیه با کیفیت بالا تولید می شود .

عایق رطوبتی ایزولیا از مواد اولیه با کیفیت بالا، طی فرآیندی با نظارت دقیق ساخته و تولید می شود. تیشوی تولیدی شرکت لیا (که با کیفیت ترین تیشوی فایبرگلاس حال حاضر کشور است)، قیر مخصوص تولید ایزوگام، پلی استر سوزنی بافته شده بخشی از مواد اولیه به کار رفته در محصول ایزولیا می باشد.

آیا ایزولیا هم نوعی ایزوگام است ؟!

ایزوگام یک نام تجاری عایق رطوبتی پیش ساخته بوده است که به دلیل رایج شدن در بازار بسیاری گمان می کنند که نام این محصول ایزوگام است. از آن جایی که ما در ایزولیا بنا داریم تا حد امکان مشتریانمان با بالا رفتن آگاهیشان ما را انتخاب کنند، در انتخاب اسم نیز این موضوع را لحاظ کرده و از اسم ایزوگام در نام محصولمان استفاده نکرده ایم.

Back To Top