skip to Main Content
۰۲۱-۴۲۸۷۴۲۸۷
 D9 82 DB 8C D9 85 D8 AA  DA A9 DB 8C D9 81 DB 8C  B456fe8ea2ee0c46ea5451767e0393c4

قیمت ایزوگام | ایزوگام با کیفیت با چه قیمتی؟

قیمت ایزوگام | دنبال کیفیت باشیم یا قیمت؟

تمرکز هر تولیدکننده محصول یا ارائه دهنده سرویس در هر بازار سنتی یا بر روی ارتقای کیفیت است یا بر روی کم کردن قیمت نهایی. بازار ایزوگام هم از این قاعده مستثنی نیست. در نتیجه اگر به دنبال ایزوگام باکیفیت هستید، بهتر است به قیمت ایزوگام توجهی نکنید یا اگر به دنبال قیمت پایین هستید بهتر است کیفیت را فراموش کنید. البته باید این نکته را خاطر نشان کرد که هرچه دانش شما در زمینه ایزوگام بیشتر باشد انتخاب بهتری خواهید داشت. ما نیز در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

قیمت ایزوگام برابر کیفت ایزوگام

قیمت و کیفیت ایزوگام

 

قیمت ایزوگام و نوسانات فصلی

قیمت ایزوگام تابع قیمت مواد اولیه آن است و نوسانات قیمت مواد اولیه روی آن تاثیر مستقیم می‌گذارد. از بین مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام (قیر، الیاف، روکش و …) قیمت قیر نوسان بیشتری دارد و بازه‌ی کیفیتی آن نیز گسترده تر است. (برای آشنایی با مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام اینجا را بخوانید.) هر چه کیفیت قیر بالاتر باشد (کیفیت قیر پلیمری از قیر دمیده بالاتر است.) و یا قیمت قیر در بازار  در آن بازه‌ی زمانی بالاتر باشد قیمت محصول نهایی بالاتر می‌رود. (برای اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید.)

نوسان قیمت در هر بازاری تابع عرضه و تقاضاست. به عنوان مثال در سیستم خرید بلیط چارتری هواپیماها در روزهایی که تقاضای خرید بلیط بیشتر است قیمت افزایش پیدا می کند. زیرا تامین کننده مطمئن است بلیط هایش به فروش می رسد. همچنین در روزهایی که تقاضا پایین است برای جلب نظر مشتریان قیمت ها را کاهش می دهد. این مثال را می‌توانید به بقیه بازارها تعمیم دهید.  قیمت ایزوگام نیز معمولا در پاییز به علت تقاضای بیشتر بالاتر می رود و در بقیه طول سال کمتر است.

 

همیشه راه سومی هم هست.

پیش از این گفتیم که در بازارهای سنتی تولیدکننده ها و ارائه دهندگان خدمات یا صرفا به دنبال ارتقای کیفیت هستند یا کم کردن قیمت. اما اگر بخواهیم یک اننتخاب بهینه انجام دهیم چه؟ آیا توقع ایزوگام با کیفیت با قیمت مناسب انتظار بی‌جایی است؟ در کسب و کارهای مدرن هدف ارائه بهترین کیفیت با کم ترین قیمت با استفاده از راهبردها و ابزارهای جدید است. ما در ایزولیا به عنوان به روزترین و مدرن ترین سرویس ارائه دهنده ایزوگام با پشتوانه چندین ساله شرکت مواد ویژه‌ی لیا با حذف کردن واسطه های غیرضروری در عین تولید بالاترین کیفیت ممکن، قیمت ایزوگام با کیفیت را نیز کاهش داده ایم.

 

 

نشانه ایزولیا

ایزولیا، سرویس صفر تا صدی ایزوگام

امیدواریم مطلب بالا درباره موارد قیمت ایزوگام به شما کمک کرده باشد. مطالب دیگر درباره ی ایزوگام را در اینجا بخوانید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top