skip to Main Content
۰۲۱-۴۲۸۷۴۲۸۷
قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام چگونه مشخص می‌شود؟ قیمت ایزوگام به چیزهایی بستگی دارد؟ قیمت ایزوگام تا چه حد با کیفیت آن رابطه مستقیم دارد؟

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایزوگام

 

قیمت ایزوگام – مواد اولیه

قیمت ایزوگام مانند بقیه کالاهای صنعتی بر اساس قیمت تمام شده‌ی مواد اولیه است و با کنار هم قرار دادن قیمت مواد اولیه آن می توانید به قیمت حدودی تمام شده ی آن برسید. هرچند ممکن است نظارت بر کنترل کیفیت و قیمت بر روی تمامی محصولات موجود در بازار صورت نگیرد و ایزوگامی با کیفیت پایین قیمت بالایی داشته باشد. لذا دقت داشته باشید که ایزوگامی که خریداری می‌کنید توسط سازمان استاندارد کنترل کیفیت شده باشد. قیمت ایزوگام هایی که با مواد اولیه پلیمری تولید می‌شوند گرانتر از سایر ایزوگام ها می‌باشند. به طور مثال ایزوگامی که با قیر ۶۰-۷۰ تولید شده است قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام با قیر دمیده دارد یا ایزوگام دو لایه قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام یک لایه دارد. برای مطالعه بیشتر درباره‌ی انواع ایزوگام اینجا را بخوانید.

قیمت ایزوگام – ضمانت نامه

ضمانت نامه هایی که در حوزه‌ی صنعت ساختمان و بخصوص ایزوگام ارائه می‌گردند طولانی مدت هستند و ضامن کیفیت ایزوگام خریداری شده می‌باشند. پس طبیعتا ایزوگام هایی که ضمانت نامه‌ی طولانی مدت دارند قیمت و کیفیت بالاتری نسبت به نمونه های بدون ضمانت هستند. البته دقت داشته باشید که ضمانت نامه ها واقعی باشند و در بندهای قرارداد خود هزینه ای را به دوش مشتری نگذاشته باشند. برای مطالعه بیشتر درباره‌ی ضمانت نامه‌های ایزوگام اینجارا بخوانید.

قیمت ایزوگام – هزینه نصب

آیا تا به حال از رستورانی غذا سفارش داده اید که فاکتور شما بیشتر از انتظارتان باشد؟ قیمت غذا برای شما با مالیات بر ارزش افزوده، حق سرویس، هزینه ارسال و بسیاری دیگر از هزینه های پنهان زیر و رو شده است. یکی از هزینه‌های پنهان خرید ایزوگام هزینه نصب آن می‌باشد. هنگام تحقیق درباره‌ی خرید ایزوگام ممکن است به شما قیمت X برای هر متر مربع داده شود اما با هزینه ی نصب آن شما با مبلغ Y که مبلغی بیشتر از انتظار شماست روبرو می شوید. برای جلوگیری از این اتفاق حتما هنگام خرید هزینه نصب را نیز جویا شوید.

 

قیمت ایزوگام در چه بازه ایست؟

 

قیمت ایزوگام بدون هزینه نصب و ضمانت نامه از متر مربعی ۳هزار تومان تا ۷هزار تومان می‌باشد که با هزینه ی نصب و ضمانت نامه ممکن است تا متر مربعی ۱۲ هزار تومان برای شما تمام شود. قیمت مواد اولیه، ضمانت نامه، هزینه ارسال و هزینه نصب می‌توانند این بازه را جابجا کنند. پس این موارد را به ذهن خود بسپارید.

برای مطالعه بیشتر درباره قیمت ایزوگام می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

نشانه ایزولیا

ایزولیا، سرویس صفر تا صدی ایزوگام

امیدواریم مطلب بالا درباره موارد استفاده ایزوگام به شما کمک کرده باشد. مطالب دیگر درباره ی ایزوگام را در اینجا بخوانید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top